Džej Lo postala manekenka!

Džej Lo postala manekenka!

Pevačica, glumica, producentkinja, plesačica, Dženifer Lopez od sada na popis svojih talenata stavlja i manekenstvo.





 


 

 



 

 


Погледајте ову објаву у апликацији Instagram


 



 

 

 



 

 



 

 

 




 

 


Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана






Naime, ova atraktivna pevačica za koju mnogi komentarišu da joj godine ne mogu ništa, poput prave profesionalke prodefilovala je pistom na nedelji mode u Milanu i zaradila grandiozni pljesak i ovacije publike.


Reviju modne kuće Versace na nedelji mode u Milanu zatvorila je upravo Lopezova. Na sebi je nosila prekrojenu verziju kultne haljine iste modne kuće koju je pre 19 godina nosila na dodeli Gremija.






 


 

 



 

 


Погледајте ову објаву у апликацији Instagram


 



 

 

 



 

 



 

 

 




 

 


Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана





Dok je ponosno, poput prave profesionalke hodala pistom bacajući nogu pred nogu, u haljini koja je jedva obuzdala sve njene atribute, Lopez je izazvala ovacije i dobila je ogromnu podršku publike. Nakon njene spektakularne šetnje na pisti joj se pridružila i slavna Donatela Versaće.


Ovo nije prvi put da se italijanski modni div Versace svojim kreacijama vraća u prošlost. Na proleće je Donatela odala počast svom preminulom bratu Đaniju Versaćeu pravom modnom poslasticom. Pistom su tada prodefilovali najpoznatiji supermodeli devedesetih, Naomi Kempbel, Klaudija Šifer, Sindi Kravford, Karla Bruni i Helena Kristensen.





 


 

 



 

 


Погледајте ову објаву у апликацији Instagram


 



 

 

 



 

 



 

 

 




 

 


Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана






Društvene mreže su "eksplodirale" od pozitivnih komentara na račun izgleda Dženifer Lopez i mnogi su se zapitali da li je realno da i u pedesetoj pevačica izgleda tako dobro.

Затворено за коментаре.