Slavne dame otvoreno o svojim estetskim korekcijama

Estetski zahvati poznatih dama su uglavnom tabu teba, međutim, ove poznate glumice, pevačice i modeli su (uglavnom) bile otvorene i iskrene o estetskim zahvatima kojima su se podvrgle i ne stide se toga. Vi procenite da li su to uradile sa merom ili su ipak preterale!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Britni Spirs

Britni ne krije da ima "svog" plastičnog hirurga. Ali ona ističe da je do sad samo probala filere u usnama i da joj je to bilo zanimljivo da isproba.

Viktorija Bekam

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Bivša "spajsica" je priznala da je ugradila silikonske implante u svoje grudi dok je još bila članica poznate grupe "Spajs grls". Ona se danas kaje zbog te odluke i ne preporučuje mladim devojkama da menjaju svoja tela samo zato što je to u tom trenutku u modi.

Tajra Benks

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Poznati supermodel je u svojoj knjizi priznala da je operisala nos na početku karijere. Ona takođe često nosi perike i ni to ne krije.

Gvinet Paltrou

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Iako glumica priznaje da je probala sve osim prave operacije, ona ističe da protiv toga nema apsoluno ništa i da jednog dana planira da "ode pod nož". Gvinet još dodaje da je probala botoks i da ju je to uplašilo zato što je zbog toga izgledala "ludo".

Dženifer Aniston

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Aniston ❄️ (@jenniferanworld) on

Kada uporedimo neke stare fotografije Dženifer Aniston sa novijima, primetićemo da je glumičin nos drugačiji. Dženifer je istakla da je imala operaciju septuma.

Robin Rajt

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Robin Wright (@robingwright) on

Robin Rajt je u jednom intervjuu otkrile da redovno posećuje plastičnog hirurga. Dvaput godišnje ona ubrizgava botoks i filere. Danas izgleda mlađe nego pre 10 godina.

Deniz Ričards

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Denise Richards (@deniserichards) on

Glumica je istakla da je sa 19 godina imala prvu operaciju: uvećala je grudi. A onda ih je još jednom povećala. Danas se Deniz kaje zbog te odluke i ističe da je dosta vremena provela ispravljajući te greške iz mladosti.

Kortni Koks

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by courteney cox fanpage (@cox.courteney) on

Zvezda serije "Prijatelji" je zbog plastičnih operacija imala velike probleme. Fileri i botoks su je promenili do neprepoznatljivosti. Kortni je zbog svega zažalila i odlučila je da više to ne radi.

Nikol Kidman

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicole Kidman (@nicolekidman) on

Mediji širom sveta često "optužuju" Nikol da je preterala sa estetskim zahvatima: od uvećanja grudi do veštačkih zuba. Međutim, poznata oskarovka priznaje da je samo ubrizgavala botoks i ništa više.

Pročitaj još