Na proslavi kraljičinog rođendana svi su gledali u Kejt i Megan

Na proslavi kraljičinog rođendana svi su gledali u Kejt i Megan

Kraljica Elizabeta II proteklog vikenda proslavila je 93. rođendan, a kao i svake godine, ispred Bakingemske palate je parada kojoj prisustvuju svi članovi kraljevske porodice.


Foto: Shutterstock



Čitava kraljevska porodica potrudila se da kraljici službena proslava ostane u sećanju, a prinčevi Vilijam i Hari pojavili su se sa svojim lepšim polovinama.


Vojvotkinja od Kembridža Kejt Midlton pojavila se u svetloj kombinaciji, dok se vojvotkinja od Saseksa Megan Markl tačno mesec dana od porođaja pojavila u javnosti, a za ovu priliku je odabrala tamnu odevnu kombinaciju.





 


 

 



 

 


Погледајте ову објаву у апликацији Instagram


 



 

 

 



 

 



 

 

 




 

 


Објава коју дели Fanaccount?? (@britishroyalscambridge) дана






Iako potpuno različite, vojvotkinje su plenile izgledom, a dok se Megan sve vreme smejala, Kejt nije imala osmeh na licu, sve dok sa čitavom porodicom nije izašla na balkon.


Foto: Instagram


I dok su princ Vilijam i Kejt Midlton poveli troje dece i kao i svake godine ih izveli na balkon kako bi gledali paradu, novorođeni sin princa Harija i Megan Markl Arči nije bio sa njima.

Затворено за коментаре.