Top 10 najlepših plavuša u Holivudu

Top 10 najlepših plavuša u Holivudu

Bez obzira volite li više plavuše ili crnke, žene sa svetlom kosom nikada neće prestati da budu privlačne. To vrlo dobro znaju i moćnici Holivuda koji u poslednje vreme u filmovima mnogo češće angažuju plavuše nego brinete.

Amanda Sejfrid

 

A post shared by Amanda Seyfried (@mingey) on

Ima 32 godine, prošle godine je postala mama, a osim brojnih uloga koje je dobijala, imala je i modne angažmane. Javno je govorila o svojoj borbi protiv depresije.

Blejk Lajvli

 

Објава коју дели Blake Lively (@blakelively) дана

Često se nalazi na listama najlepših holivudskih glumica, a zajedno sa svojim suprugom Rajanom Rejnoldsom i među top parovima. Blejk je otkrila da su je kao devojčicu maltretirali i nazivali "Velikom Pticom", jer je bila veoma visoka, baš kao taj lik iz "Ulice Sezam", i kao i ova ptica, imala je "žutu" kosu.

Dženifer Lorens

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lawrencesx• (@j.lawrence) on

Priznala da je privatno veoma povučena, da strahuje od polnih bolesti i da zbog toga retko stupa u intimne odnose. Trenutno je gledamo u filmu "Izdaja".

Šarliz Teron

 

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Šarliz je pored svih atributa koje joj je priroda dala, i talentovana glumica, "bad ass" Holivuda, žena koja je nokautirala kolegnicu Teri Hačer, jer se zanela na setu, akciona heroina.

Amber Herd

 

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Bivša žena Džonija Depa možda juri samo bogate i uspešne muškarce, ali je osveženje na holivudskoj sceni. Trenutno se iščekuje 5 njenih novih filmova.

Megi Grejs

 

A post shared by Maggie Grace (@maggiegrace) on

Glumica koju pamtimo iz serije "Lost", ali i iz "Alise u zemlji čuda" i šestoj sezoni "Kalifornikacije". Od prošle godine je u braku i za sebe kaže da je jako trapava.

Kejt Bosvort

 

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

Jedna od najbolje obučenih žena u Holivudu je ove godine snimila film "The Domestic". Kritičari nemaju dobro mišljenje o njenim glumačkim sposobnostima, pa se vesti o Kejt uglavnom svode na modne kombinacije koje je prošetala na premijerama.

Rejčel Tejlor

 

A post shared by Rachael Taylor (@rachaelmaytaylor) on

Australijska manekenka i glumica, najpoznatija po ulozi analitičarke Megi u holivudskom spektaklu Transformers.

Alis Iv

 

A post shared by Alice Eve (@aliceeve) on

Američkoj publici najbolje se predstavila 2009. godine u filmu "Crossing Over" u kojem glavne uloge igraju Harison Ford, Ešli Džud i Rej Liota. U američkoj komediji "Seks i grad 2", glumi Erin, Šarlotinu irsku dadilju. Young Agent O igra u američkoj akcionoj SF komediji "Ljudi u crnom 3".

Rozamund Pajk

 

A post shared by Rosamund Pike (@rosamundpike) on

Najznačajniju ulogu u dosadašnjoj karijeri ostvarila je u trileru "Iščezla" Dejvida Finčera koji joj je doneo nominaciju za Oskara.