10 poznatih dama koje potvrđuju da su godine samo broj

10 poznatih dama koje potvrđuju da su godine samo broj

Postoji mnogo načina da koji mogu pomoći nekome da po izgledu ostane mlad. Zato, neki još uvek tako izgledaju da bi ima Dorijan Grej pozavideo.

Foto: Shutterstock

Ove poznate dame su dokaz da su za njih godine samo broj.

Vera Vang (71)

Ko bi poverovao da američka dizajnerka ima 71 godinu?

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Vera Wang (@verawang) дана

Iman (64)

Udovica Dejvida Bouvija oduzima dah svojim izgledom, a u julu puni 65 godina.

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели IMAN (@the_real_iman) дана

Hale Beri (53)

Oskarovka izgleda da poseduje eliksir mladosti...

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Halle Berry (@halleberry) дана

Kortni Koks (56)

Monika iz "Prijatelja" još uvek izgleda mlado kao i pre 26 godina od kada smo je prvi put videli u popularnom sitkomu.

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Courtney Cox (@courtneycox_unofficial) дана

Salma Hajek (53)

Latino glumica zaslužuje svaki kompliment.

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Salma Hayek Pinault (@salmahayek) дана

Dženifer Lopez (50)

Džej Lo će u julu napuniti 51 godinu. Ponovićemo: Džej Lo će u julu napuniti 51 godinu!

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана

Jolanda Hadid (56)

Majka 3 ćerke, Điđi, Bele i Anvar pleni svojim izgledom.

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели YOLANDA (@yolanda.hadid) дана

Hajdi Klum (47)

Nemica je i dalje prelepa, majka četvoro dece, veoma uspešna u šou biznisu... Šta još dodati?

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Heidi Klum (@heidiklum) дана

Sindi Kroford (54)

Baš kao i pre 20 godina, Sindi osvaja srca miliona širom sveta.

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Cindy Crawford (@cindycrawford) дана

Kristi Brinkli (66)

Verovatno ne biste pogodili koliko godina ima bivša američka manekenka da vam nismo rekli, zar ne?

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Christie Brinkley (@christiebrinkley) дана