Poznate dame u šestoj deceniji i dalje izgledaju neverovatno

Poznate dame u šestoj deceniji i dalje izgledaju neverovatno

Godine su definitivno samo broj za ove poznate dame iz sveta šoubiznisa. One imaju preko 50 godina, ali i dalje izgledaju kao da su u svojim dvadesetim.

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Salma Hayek Pinault (@salmahayek) дана

Postavlja se pitanje da li su za njihov izgled odgovorni dobri geni ili način života? Mada ne sumnjamo da se ove zvezde hrane zdravo, redovno treniraju i idu na skupe tretmane, verujemo da ih je i majka priroda podarila neverovatnom lepotom koja je i dalje primetna, evo već u njihovoj šestoj deceniji života.

U nastavku možete otkriti zbog čega se Selma Hajek, Kajli Minog, Sindi Kraford i druge poznate dame koje imaju više od 50 godina i dalje svrstavaju među najlepše žene sveta.

Džej Lo

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Jennifer Lopez (@jlo) дана

Selin Dion

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Céline Dion (@celinedion) дана

Hale Beri

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Halle Berry (@halleberry) дана

Sindi Kroford

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Cindy Crawford (@cindycrawford) дана

Nikol Kidman

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Nicole Kidman (@nicolekidman) дана

Ketrin Zita Džons

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😘😘

Објава коју дели Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) дана

Kajli Minog

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Kylie Minogue (@kylieminogue) дана

Dženifer Aniston

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Jennifer Aniston (@jenniferaniston) дана

Demi Mur

 
 
 
 
 
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Објава коју дели Demi Moore (@demimoore) дана