Da li ste čuli za plivanje u okeanu sa konjima? Ovo je omiljena zabava turista u ovoj zemlji

Da li ste čuli za plivanje u okeanu sa konjima? Ovo je omiljena zabava turista u ovoj zemlji

Jamajka zvuči kao idealna destinacija za ljude koji traže rajske plaže, dobru zabavu i neverovatna iskustva.





 


 

 



 

 


View this post on Instagram


 



 

 

 



 

 



 

 

 




 

 


A post shared by Reggae Horseback Riding (@reggaehorseback)






Iako zvuči savršeno, iskustvo može postati još bolje ako isprobate poznate ture na kojima turisti mogu da plivaju u okeanu sa konjima.


Konji su vešti plivači i postali su popularna atrakcija na ostrvu. Konji su stigli na Jamajku u 15. vijeku i danas su neophodni za turizam.



Dok je jahanje konja na plaži već sama po sebi popularna aktivnost na ostrvu, turisti mogu uživati i u obilasku različitih lokacija, uključujući Očo Rios, Negril i Montego Bej.


Ture često traju i do dva sata, a turisti će jahati konje kroz brda i džungle, a završava se uz more. Iz bezbednosnih razloga, neke agencije će zahtevati od turista da nose kacige.





 


 

 



 

 


View this post on Instagram


 



 

 

 



 

 



 

 

 




 

 


A post shared by Reggae Horseback Riding (@reggaehorseback)





Ne očekujte da će životinje plivati sve vreme. Konji ulaze u vodu i mogu da plivaju neko vreme, ali će većinu vremena šetati po plaži.



Turisti uvek treba da slušaju svoje vodiče i ne teraju životinje da plivaju predugo, poštujući sva ograničenja.


Grupe se obično sastoje od 10 do 15 konja i jahača, pa ako ste ikada zamišljali da glumite u sopstvenoj kaubojskoj avanturi, sada je vrijeme da ostvarite fantaziju!

Затворено за коментаре.